בחזרה לשם ↣

כתיבת UX / מיקרו קופי

אפיון שפה, כתיבה מאפס, מתיחת פנים לממשק, חוות דעת על מיקרו-קופי קיים - אני פה כדי לעבוד יחד איתך, לדייק, למקסם ולהקסים.
כתיבת UX+ קריאייטיב
=💪💰🏆
חשוב לי שהתוצר המוגמר יהיה בעל איזון נכון בין האינטרסים של המשתמשים שירצו להמליץ עליו ולחזור אליו בעתיד, ושכל מלה ומלה בממשק ישרתו את המותג ויקדמו את העסק.
מיקרו-קופי משרת את המשתמשים, מקל עליהם את המפגש עם המוצר והעסק וגורם להם להעדיף אותו על פני המתחרים. כתיבה קריאייטיבית ושיווקית משרתת את המותג. היא יוצרת עניין, הזדהות, מבדלת אותו ומעלה אותו ל-Top of Mind של הצרכנים.
כשאני עובדת על ממשק, אני בוחנת אותו בראייה הוליסטית.
עוד עניינים שאני מטפלת בהם עם
UX writing
מדריך איפיון שפה📒
כתיבת מדריך אפיון שפה תעשה סדר בכל מה שנוגע לטקסטים בממשקים הדיגיטליים שלך, ותסייע לך להגדיר את הערכים והחוקים של המותג בהיבט המילולי. בעזרתו המשתמשים תמיד יחוו את המותג כבעל קול אחד, אחיד ובעל אופי.
אימיילים💌
רוצה לברך את היוזר על ההצטרפות? היוזרית ביקשה סיסמה חדשה? נדיר שקורה לך אבל ביקשו הסרה? אני פה כדי לעזור לך לנסח גם את המיילים שנלווים לפעילות הממשק שלך.
ניימינג 🎩 Naming
לכל מוצר ושירות יש שם שנתנה להם קופירייטרית שעשתה עבודת מידענות מקיפה, דאגה שאין עוד שם כזה בתחום, בדקה דומיינים בגוגל, שיחקה, שילבה, מיינה ודייקה עד שהגיעה לשם המושלם.
קמפיין פנימי🗣
ניסוח מדויק במינון השיווקי הנכון מאפשר לך להצית את הקשר עם היוזרים, לייצר טראפיק ולהעלות מכירות ומודעות. שנתחיל לעבוד על קמפיין?
תסריטי שיחה / בוטים💬
היוזרים של היום זה לא היוזרים של פעם… הם יודעים שהם מדברים עם תוכנה, אבל לא רוצים להרגיש שהם מדברים עם אחת. כדי לתכנן תסריט שיחה מוצלח עם בוט, חייבים להבין מה הצרכים של היוזרים, מה הם מרגישים וחושבים, ולהיות יצירתיים לאורך כל הדרך.
רוצה לספר לי על הפרוייקט שלך?🤙